Ford. Feel the difference

Jei jums kyla problemų žiūrėdami vaizdo įrašą, spauskite čia

Apžvalga – „Skubioji pagalba“ skambučius priimančių operatorių mokymas

„Skubioji pagalba“ – tai moderni sistemos SYNC® funkcija, kuri į avariją patekusios transporto priemonės keleiviams padeda paskambinti telefonu 112 ir taip susisiekti su tos vietovės ryšio centru. Tai daroma per „Bluetooth“ susietą ir prijungtą mobilųjį telefoną.
Bendrovė „Ford Motor Company“ parengė išsamų mokomųjų priemonių paketą, kurio tikslas – padėti operatoriams priimti „SYNC® Skubiosios pagalbos“ skambučius užtikrintai ir profesionaliai.

Kas yra šioje svetainėje?

Šioje svetainėje pateikta informacija apie sistemos SYNC® funkciją „Skubioji pagalba“, skirtą skambučius priimantiems operatoriams. Čia rasite mokomąjį vaizdo įrašą operatoriams, trumpą žinyną, dažnai užduodamus klausimus ir naudingą informaciją, kurią galima atsisiųsti.

Žinios, kurios padeda gelbėti gyvybes

Kiekvieną bendrąjį pagalbos centrą, atsiliepiantį į skambučius telefonu 112, raginame pasidalyti šios svetainės informacija su darbuotojais, atsakingais už mokymą, ir operatoriais, kad šie galėtų pasiruošti galimiems „SYNC® Skubiosios pagalbos“ skambučiams ir šią informaciją įtrauktų į operatorių mokymo kursus. Prognozuojama, kad SYNC® naudotojų skaičius Europoje per artimiausius kelerius metus sparčiai augs, todėl egzistuoja reali tikimybė, jog ryšio centrai sulauks skambučių iš „SYNC® Skubiosios pagalbos“.

Bendrovė „Ford Motor Company“ ir toliau bendradarbiaus su skubios pagalbos profesionalais, kad ryšio centrus, atsiliepiančius telefonu 112, ir kitus visuomenės saugos profesionalus šviestų apie sistemą „Skubioji pagalba“.

Dėkojame ir tikimės, kad ši mokomoji svetainė taps vertingu įrankiu, padėsiančiu „SYNC® Skubiosios pagalbos“ skambučius priimti ir apdoroti veiksmingai.

Nuoširdžiai
Ford
Doug VanDagens
Viso pasaulio ryšio paslaugų direktorius
„Ford Motor Company“
SYNC® – tai automobilinė, balsu suaktyvinama, visiškai integruota pramogų ir ryšio sistema, kuria „Ford“ vairuotojai, sakydami paprastas ir intuityviai suvokiamas balso komandas, gali valdyti mobiliuosius telefonus, turinčius „Bluetooth®“ sąsają, ir iš esmės bet kokius medijos įrenginius. Jei pageidaujate daugiau informacijos apie SYNC® ir norite pamatyti demonstracinius vaizdo įrašus, apsilankykite svetainėje www.ford.lt
Funkcija „Skubioji pagalba“ įjungiama tada, kai išskleidžiamos oro pagalvės arba automatiškai išjungiamas degalų siurblys (tai gali nutikti tada, kai transporto priemonė patiria smūgį iš galo). Ši pažangi automobilinė technologija sukurta tam, kad:
  • operatoriams suteiktų informaciją apie įvykusią avariją ir transporto priemonės GPS koordinates;
  • operatoriams suteiktų galimybę tiesiogiai kalbėtis su transporto priemonėje esančiais asmenimis;
  • padėtų vairuotojams pagalbą išsikviesti kaip įmanoma greičiau – iškart, kai transporto priemonė patenka į eismo įvykį;
  • skambučių iš tokių transporto priemonių priėmimo ir apdorojimo procesą padarytų kuo spartesnį.
Pagrindiniai privalumai:
  • „Skubioji pagalba“ sukurta taip, kad naudotis ja būtų paprasta. Kai atliekami pradiniai nustatymo veiksmai, vairuotojo telefonas prie SYNC® prisijungia automatiškai, vos tik vairuotojui įlipus į automobilį.
  • Kiekviena sekundė po avarijos yra nepaprastai svarbi. Būtent todėl „Skubioji pagalba“ skubios pagalbos tarnyboms skambina nesinaudodama jokių trečiųjų šalių paslaugomis: transporto priemonės keleiviai su 112 operatoriais sujungiami tiesiogiai.
  • SYNC® technologija operatoriams suteikia žodinę informaciją apie avariją ir, kai tik įmanoma, nurodo transporto priemonės GPS koordinates.
  • Funkcija „Skubioji pagalba“ įjungiama tik tada, kai išskleidžiama oro pagalvė arba automatiškai išjungiamas degalų siurblys (tai gali nutikti tada, kai transporto priemonė patiria smūgį iš galo). Siekiant išvengti bereikalingų skambučių, transporto priemonėje nėra jokio mygtuko, kuriuo funkciją „Skubioji pagalba“ būtų galima įjungti rankiniu būdu.
  • Funkcija „Skubioji pagalba“ galima nemokamai naudotis visą transporto priemonės eksploatavimo laikotarpį, net ir tada, kai ji perparduodama kitam asmeniui. Kadangi šiai paslaugai naudojamas per „Bluetooth®“ prijungtas keleivio telefonas, nieko papildomai prenumeruoti nereikia. Nėra jokių sutarčių, mėnesinių mokesčių ar galimybės pamiršti paslaugą atnaujinti.
Čia rasite trumpą operatorių mokymo vaizdo įrašą ir kitus naudingus vaizdo įrašus apie SYNC® bei „Skubiąją pagalbą“. Be to, yra ir dažnai užduodami klausimai ir atsisiunčiamasis turinys, pvz., trumpas žinynas, pateiktas prie naudingų išteklių. Jei pageidaujate pažingsninio aprašymo, kaip priimti „Skubiosios pagalbos“ skambutį, spustelėkite toliau.

„Skubiosios pagalbos“ skambučio priėmimas