Ford. Feel the difference

Ja jums rodas problēmas atskaņot videoklipu, noklikšķiniet šeit

Pārskats — ārkārtas palīdzības apmācība zvanu operatoriem

Ārkārtas palīdzība ir inovatīva SYNC® funkcija, kas izmanto ar Bluetooth pārī savienotu mobilo tālruni, lai palīdzētu transportlīdzekļa pasažieriem piezvanīt tieši uz vietējo 112 zvanu centru transportlīdzekļa avārijas gadījumā.
"Ford Motor Company" ir sagatavojusi visaptverošu apmācības programmu, lai palīdzētu zvanu operatoriem atbildēt uz SYNC® ārkārtas palīdzības zvaniem konfidenciāli un profesionāli.

Kas ir iekļauts šajā vietnē

Vietne ir paredzēta tam, lai zvanu operatoriem sniegtu informāciju par SYNC® ar ārkārtas palīdzību. Šeit jūs atradīsiet zvanu operatoru apmācības video, ātro atsauču rokasgrāmatu, visbiežāk uzdotos jautājumus un lejupielādējamu atsauces informāciju.

Izglītošana, lai glābtu dzīvības

Ikviena 112 ārkārtas izsaukumu centrāle ir aicināta izplatīt šīs vietnes informāciju instruktoru un zvanu operatoru vidū, lai palīdzētu tiem sagatavoties potenciāliem SYNC® ārkārtas palīdzības zvaniem, un iekļaut šo informāciju visās turpmākās zvanu operatoru apmācībās. Tā kā ir gaidāms, ka SYNC® lietotāju skaits Eiropā tuvākajos gados strauji pieaugs, pastāv iespēja, ka jūsu zvanu centrs varētu saņemt SYNC® ārkārtas palīdzības zvanu.

"Ford Motor Company" turpinās strādāt ar glābšanas dienestu profesionāļiem, lai palīdzētu izglītot 112 zvanu centru darbiniekus un citu ārkārtas izsaukumu centrāļu speciālistus ārkārtas palīdzības jautājumos.

Pateicamies un ceram, ka šī apmācības vietne jums būs noderīga un palīdzēs efektīvi apstrādāt SYNC® ārkārtas palīdzības zvanus.

Ar cieņu,
Ford
Doug VanDagens
Saistīto pakalpojumu globālais direktors
"Ford Motor Company"
SYNC® ir ar balsi aktivizējama, pilnībā integrēta automobiļa izklaides un komunikācijas sistēma, kas ļauj Ford vadītājiem kontrolēt mobilos tālruņus ar iespējotu Bluetooth® un virtuāli jebkuru digitālu sakaru ierīci ar vienkāršām, intuitīvām balss komandām. Lai uzzinātu vairāk par SYNC® un apskatītu demonstrāciju video, lūdzu, apmeklējiet www.ford.lv
Ārkārtas palīdzība tiek palaista pēc gaisa spilvena aktivizēšanas vai degvielas sūkņa izslēgšanās gadījumā (ko var izraisīt trieciens no aizmugures). Šī modernā automobiļa tehnoloģija ir izstrādāta, lai:
  • zvanu operatoriem sniegtu informāciju par notikušu avāriju un transportlīdzekļa GPS atrašanās vietu;
  • zvanu operatori varētu runāt tieši ar transportlīdzekļa pasažieriem;
  • vadītāji pēc iespējas drīzāk varētu saņemt nepieciešamo palīdzību, ja transportlīdzeklis iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā;
  • pēc iespējas paātrinātu zvanīšanu no šādiem transportlīdzekļiem. Galvenie ieguvumi:
  • Ārkārtas palīdzība ir vienkārši lietojama. Pēc sākotnējās uzstādīšanas vadītāja mobilais tālrunis automātiski savienosies ar SYNC® ikreiz, kad iekāpsiet transportlīdzeklī.
  • Pēc negadījuma katra sekunde ir svarīga. Tāpēc ārkārtas palīdzība neizmanto trešās puses zvanīšanai: tā savieno transportlīdzekļa pasažierus tieši ar 112.
  • Šī SYNC® tehnoloģija sniedz zvanu operatoriem mutisku informāciju par avāriju, iekļaujot transportlīdzekļa GPS informāciju, ja tā ir pieejama.
  • Ārkārtas palīdzība ieslēdzas tikai pēc gaisa spilvena atvēršanās vai ārkārtas degvielas sūkņa izslēgšanās (kas var notikt aizmugures sadursmē). Transportlīdzeklis nav aprīkots ar nospiežamu pogu ārkārtas palīdzības manuālai aktivizācijai, tādējādi novēršot nevēlamus zvanus.
  • Ārkārtas palīdzība ir pieejama bez maksas visā transportlīdzekļa kalpošanas laikā, pat tā turpmākajiem īpašniekiem. Šis nav abonējams pakalpojums, jo tas izmanto ar Bluetooth® savienotu mobilo tālruni, tāpēc transportlīdzekļu īpašniekiem nav jāuztraucas par līgumu vai ikmēneša maksu (kā arī nav jāatceras par tā atjaunošanu).
Šeit jūs atradīsiet īsu zvanu operatora apmācības video un citus noderīgus video par SYNC® un ārkārtas palīdzību. Ir pieejami arī visbiežāk uzdotie jautājumi un lejupielādējams saturs, piemēram, ātro atsauču rokasgrāmata sadaļā "Noderīgi resursi". Lai iepazītos ar secīgu aprakstu, kā rīkoties ārkārtas palīdzības zvana gadījumā, lūdzu, noklikšķiniet zemāk.

Kā rīkoties ārkārtas palīdzības zvana gadījumā